wszystkie kategorie
Strona główna » Regulamin
Bezpłatna dostawa
Zamówienia powyżej kwoty 500 zł wysyłamy gratis.
Chmura tagów

Regulamin


Postanowienia ogólne:
 1. Sklep internetowy pod adresem www.dobredrabiny.pl prowadzi DRAMIX Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, adres: Al. Jerozolimskie 202, (02-486 Warszawa), wpisana do Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla m. st. Warszawy w Warszawie, XIII Wydział Gospodarczy KRS pod numerem 0000750259, o numerze NIP 1181895632, REGON 140967475, posiadająca kapitał zakładowy 100.000,00 złotych.

 2. Sklep dobredrabiny.pl działa na terenie Polski. Klientami sklepu mogą być pełnoletnie osoby fizyczne bądź osoby prawne mające swój adres zamieszkania lub siedzibę na terenie Polski. 

 3. Sklep internetowy dobredrabiny.pl, działający pod adresem www.dobredrabiny.pl, prowadzi sprzedaż wysyłkową, oferuje także możliwość odbioru zamówionych towarów w siedzibie firmy.

 4. Wszelkie informacje o produktach umieszczone na stronie www.dobredrabiny.pl
  w szczególności opisy, parametry techniczne i użytkowe, ceny stanowią zaproszenie do zawarcia umowy w rozumieniu art. 71 k.c., zgodnie z warunkami Regulaminu.

 5. Ceny produktów umieszczone na stronie www.dobredrabiny.pl podane są w złotych polskich i zawierają wszystkie jej składniki, w tym VAT. 

Realizacja zamówienia:
 1. Zamówienia w sklepie dobredrabiny.pl są przyjmowane poprzez strony www.dobredrabiny.pl

 2. Warunkiem realizacji zamówienia jest prawidłowe wypełnienie formularza zamówienia.

 3. Podane na stronach terminy realizacji zamówień mogą ulec zmianie. W przypadku przedłużania się czasu realizacji zamówienia bądź też niedostępności wybranego towaru niezwłocznie informujemy klienta o nowym terminie realizacji zamówienia, uzgadniamy ewentualne zmiany zamówienia lub jego anulowanie. 

 4. Zamówienia realizowane są poprzez
  - wysyłkę kurierem, spedycją, transportem własnym (ceny wysyłki podawane są procesie składania zamówienia)
  - odbiór przez kupującego, bez dodatkowych kosztów, w siedzibie firmy w Kiełpinie przy
  ul. Cienistej 54, 05-092 Łomianki (po uzgodnieniu terminu odbioru). 

 5. Formy płatności przy wysyłce:
  - pobranie: zapłata kurierowi przy odbiorze przesyłki. (Koszt pobrania podawany jest
  w procesie składania zamówienia)
  - przelewem: przedpłata na rachunek bankowy.

 6. Formy płatności przy odbiorze osobistym:
  - gotówka
  - przelewem: przedpłata na rachunek bankowy.

 7. Procedura przy płatności przelewem:
  Po skompletowaniu zamówienia, wysyłamy e-mailem prośbę o przelanie kwoty na nasz rachunek bankowy. Po otrzymaniu informacji z banku o wpływie środków na rachunek, niezwłocznie wysyłamy towar, lub uzgadniamy termin odbioru. 

 8. W uzasadnionych przypadkach Sklep zastrzega sobie możliwość odmowy realizacji zamówienia, ograniczenia sposobu płatności lub zażądania przedpłaty.

Gwarancja, reklamacje, zwroty: 
 1. Wszystkie towary dostępne w sklepie są fabrycznie nowe i objęte gwarancją producentów.

 2. Zgodnie z Ustawą z dnia 2 marca 2002 roku o ochronie praw konsumentów z towaru zakupionego w naszym sklepie można zrezygnować bez podania przyczyny w ciągu 14 dni od daty odebrania przesyłki. Jest to możliwe tylko jeśli produkt nie nosi śladów użytkowania, ani nie został w żaden sposób zniszczony. Zwracany towar należy zaopatrzyć w otrzymany wraz z nim dowód zakupu wraz z adnotacją „zwrot”. Gwarantujemy zwrot wartości produktu. Pieniądze zwracamy przelewem na wskazany rachunek bankowy w terminie 14 dni. Nie przyjmujemy żadnych przesyłek odsyłanych za pobraniem.

 3. Uszkodzenie przesyłki w trakcie transportu będzie uwzględniane tylko na podstawie zgłoszenia dokonanego u pracownika firmy kurierskiej w momencie dostarczenia przesyłki.

Pozostałe postanowienia:
 1. Staramy się, by informacje o towarach były aktualne i rzetelne. Z uwagi na fakt, że nie możemy wykluczyć możliwości pojawienia się błędów na stronach uprzejmie prosimy o wyjaśnianie ewentualnych wątpliwości ze sprzedawcą przed podjęciem decyzji o zakupie.

 2. Do wszystkich zarejestrowanych użytkowników, którzy wyrazili na to zgodę wysyłamy okresowo informacje o nowościach asortymentowych, promocjach towarów itp. 

 3. Korzystanie ze sklepu dobredrabiny.pl a w szczególności złożenie zamówienia poprzez strony www.dobredrabiny.pl oznacza zaakceptowanie postanowień tego regulaminu. 

 4. W sprawach nie uregulowanych powyższym dokumentem zastosowanie mają odpowiednie przepisy kodeksu cywilnego.


Przejdź do strony głównej
Korzystanie z tej witryny oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. Więcej informacji możesz znaleźć w naszej Polityce Cookies.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu